Concordia postraszyła UPOS.

W 7. kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie zespół Cocnordii stawił zacięty opór liderowi UPOS Soccer Sport Pub. Pod koniec 1. połowy zapowiadało się na wielką niespodziankę, gdyż UPOS przegrywał już 1:4. Po przerwie jednak faworyci stanęli na wysokości zadania i nadrobili straty z nawiązką, choć Concordia do końca nie rezygnowała strzelając m.in. gola w osłabieniu.

2.pozycję w tabeli utrzymał Vibovit, który pokonał pewnie PTK Holding, natomiast na 3. miejsce awansował Apinex Czerwionka, który po nienajlepszej grze pokonał Nacyniankę. Za plecami Apineksu plasuje się Tomsat, który po emocjonującej grze pokonał Osiedle Szczygłowice. W spotkaniu tych drużyn bohaterami byli bramkarze. Łukasz Kruszkiewicz (Osiedle) spisywał się rewelacyjnie i był bliski w pojeynkę zatrzymania rywala, natomiast bramkarz Tomsatu Marcin Rembak od 15.minuty bronił tylko jedna ręką z powodu odniesionej kontuzji.

Dobrze spisuje sie w tym sezonie drużyna Teamu Arttelekom. Ekipa, która zajęła w poprzednim sezonie przedostatnie miejsce, ma po 7 meczach już 12 punktów.

W meczu kolejki pomiędzy FMS Gierałtowice a Intermarche padł sprawiedliwy remis, ale dzięki takiemu rozstrzygnięciu oba zespoły spadły w tabeli o 2 pozycje.