Aktualności

I Świąteczny Turniej Siemianowickiej Ligi Futsalu

W dniu dzisiejszym tj. 22.12.2018 na obiekcie sportowym „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich odbył się I Świąteczny Turniej naszej ligi. Jak można było się spodziewać w każdej grupie nie zabrakło niespodzianek. I tak:
 
W I grupie: Abex Rekreacja, Efekt, Arsanit, Budoserwis. Abex Rekreacja – niespodzianką było nie zakwalifikowanie się do półfinałów naszego mistrza z zeszłego zesonu, Efekt - zagrał jak zwykle, dość walecznie ale bez większych sukcesów, Arsanit – mimo kilku roszad w składzie nadal bez zwycięstwa, Budoserwis – tutaj sądzę, że większość z nas zdawała sobie sprawę na co stać chłopaków z Chorzowa.
 
W II grupie: Hunger-Bud, Tajfun, Grupa Labor, Skup Mieszkań.EU. Hunger-Bud – nieoczekiwana porażka z Tajfunem znacznie utrudniła im wyjście z grupy. Tajfun – jak się okazało „czarny koń” tej grupy i niespodziewane II miejsce – gratulacje. Grupa Labor – brak kilku podstawowych zawodników był widoczny jak na dłoni, Skup Mieszkań.EU – gdyby tylko potrafili wykorzystać swoje sytuacje bramkowe, byłoby lepiej.
  
W III grupie: Górnik Wesoła, Leonidas Team, FKS Krysław S.C., Autor Team. Górnik Wesoła – jedyna drużyna turnieju bez pkt w spotkaniach w grupie, Leonidas Team  – największa pozytywna niespodzianka turnieju i awans z I pierwszego miejsca w grupie do półfinałów, FKS Krysław S.C. – moc dramaturgii w ich wykonaniu i nasz „luckyloser” turnieju, Autor Team – dobre wejście w I meczu oraz jedyna czerwona kartka w całym turnieju.
 
Po podliczeniu pkt, bramek wszystkie drużyny rozegrały jeszcze następujące spotkania.
 
Spotkanie o miejsce 11-12 Arsanit – Górnik Wesoła 0:0 (karne 2:3)
Spotkanie o miejsce 9-10 Efekt – Skup Mieszkań.EU 0:6
Spotkanie o miejsce 7-8 Autor Team – Grupa Labor 0:5
Spotkanie o miejsce 5-6 Tajfun – Abex Rekreacja 1:2
  
I półfinał – Budoserwis – Leonidas Team 4:1    
II półfinał – Hunger-Bud – FKS Krysław S.C. 0:0 (karne 2:3)
   
Spotkanie o miejscu 3-4 Leonidas Team – Hunger-Bud 4:1
Każdy z nas był ciekaw jak w spotkaniu z Hunger-Bud wypadnie doskonale spisująca się tego dnia drużyna Andrzeja Byrski czyli niesamowity Leonidas Team. I chyba lepiej dla niego być nie mogło bo już w pierwszej minucie sam kapitan czyli wspomniany wcześniej Andrzej otworzył wynik tego spotkania. Co prawda Leszek Weihss(Hunger-Bud) zdołał wyrównać w czwartej minucie ale reszta spotkania to już koncertowa gra Leonidas Team. Kiedy Adam Głos oraz Damian Klama dołożyli odpowiednio dwa i jedno trafienie niespodzianka okazała się faktem. Leonidas Team zdobyło upragnione trzecie miejsce.
 
 
FINAŁ: Budoserwis – FKS Krysław S.C. 4:1
Cała drużyna Budoserwisu rozegrała doskonałe, stojące na wysokim poziomie spotkanie. Praktycznie już po siedmiu minutach Tomasz Golly wspólnie z Mateuszem Bystrzowskim oraz Łukaszem Bidelskim rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść zdobywając po jednym golu. Drużyna ta kontrolowała praktycznie całe spotkanie i pomimo, że Jarosław Nosek(FKS Krysław S.C.) w ósmej minucie zdobywając gola na 3:1 tchnął nadzieje w szeregi swojej drużyny to tuż przed ostatnim gwizdkiem cała nadzieja prysła ponownie za sprawą Tomasza Golly, który ustalił wynik spotkania na 4:1 dla Budoserwisu.  Mimo wszystko gratulacje również dla FKS Krysław S.C. za zajęcie drugie miejsca w naszym turnieju.
 
Dodatkowo:
Fair Play dla drużyny Tajfun
Najlepszy Bramkarz - Mariusz Bartle - Grupa Labor
Najlepszy Strzelec - Tomasz Golly - Budoserwis
 

Wszystkim drużynom i zawodnikom gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.  

22.12.2018| Powrót
Komentarze (0)
Treść:
Podpis:
 
Brak komentarzy