Aktualności

Puchar Siemianowickiej Ligi Futsalu

Witam. 

W minioną niedziele tj 08.04.2018 odbył się Puchar Siemianowickiej Ligi Futsalu. Występujące drużyny zostały podzielone na następujące grupy:

I GRUPA:

1.TAJFUN

2.KALIMEX BLUE BOYS

3.EFEKT

4.FKS KRYSLAW SC

 

II GRUPA

1.HUNGER-BUD

2.ABEX REKREACJA 

3.FC 2016

4.AUTONEUM-PREMIUM

 

Mam nadzieję ,że wszyscy zorientowani w temacie już widza jak mocna była GRUPA II. Wydawało się ze AUTONEUM-PREMIUM będzie drużyna dostarczająca punkty pozostałej trójce. Nic bardziej mylnego. To właśnie oni nadawali ton całemu turniejowi. Wyszli z grupy na I miejscu nie przegrywając żadnego meczu. Druga drużyna z tej grupy która awansowała dalej to dobrze znane nam ABEX REKREACJA. Można powiedzieć a nawet trzeba ,że wszyscy na więcej liczyli po FC 2016.

Po drugiej stronie rozgrywki wyglądały również ciekawie. Wyjście z grupy zapewniły sobie EFEKT oraz KALIMEX BLUE BOYS. Dzieki temu pary półfinalistów wyglądały następująco:

 

EFEKT - ABEX REKREACJA 

Mecz zakończony wynikiem 1:1 wiec o awansie do finału zadecydowały rzuty karne które lepiej egzekwowali zawodnicy ABEXU i to oni zameldowali się pierwsi w finale

 

KALIMEX BLUE BOYS-AUTONEUM- PREMIUM

W tym meczu również padł remis 0:0 wiec i w tym przypadku o wygranej musiały zadecydować rzuty karne. Zwycięzca okazali się niebiescy z Chorzowa czyli KALIMEX BLUE BOYS.

 

Na naszej stronie FB zobaczyć możecie mecz o trzecie miejsce pomiędzy EFEKTEM a AUTONEUM-PREMIUM które zostało wygrane przez tych drugich 1:3

Oraz mecz o I miejsce pomiędzy:

ABEX REKREACJA i KALIMEX BLUE BOYS

Spotkanie bardzo zacięte, bardzo wyrównane i niezwykle interesujące które zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0. Wiec i w tym przypadku musieliśmy oglądać konkurs rzutów karnych. Szczescie uśmiechnęło się do ABEXU i to oni zajmują I miejsce. Gratulacje.

 

09.04.2018| Powrót
Komentarze (0)
Treść:
Podpis:
 
Brak komentarzy