ABEX REKREACJA – Dorian Grudzień(1), Klama Adrian(1), Artur Bielanik(1)
BUDOSERWIS – Michał Ogórek(2), Michał Petrus(1), Mateusz Śliwa(1), Tomasz Golly(1)
żółta kartka – Artur Bielanik(Abex Rekreacja), Petrus Michał(Budoserwis)
czerwona kartka – Dorian Grudzień( 2 żółte kartki – Abex Rekreacja)

Dziś o godz 21.00 w Kompleksie Sportowym „MICHAŁ” w Siemianowicach Śląskich zakończyło się I spotkanie w ramach Śląskiej Ligi Mistrzów. Niestety jak to w życiu bywa ABEX REKREACJA musiało uznać tego dnia wyższość BUDOSERWISU z Chorzowa. Od samego początku był to mecz bardzo zacięty i wyrównany. Żadna drużyna nie potrafiła stłamsić rywala. Dużo sytuacji podbramkowych i skutecznych interwencji bramkarzy. Wynik spotkania w 5 minucie otworzył Dorian Grudzień(Abex Rekreacja). Co prawda goście doprowadzili do wyrównania za sprawą Michała Petrusa ale to drużyna Bartosza Grosickiego po trafieniu Adriana Klamy schodziła na przerwę w lepszym nastroju. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg. Jednak to Budoserwis zdołał zaraz na początku, najpierw wyrównać a następnie za sprawą Mateusza Śliwy oraz Tomasza Golly wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Na nic zdała się pogoń za korzystnym wynikiem. Na trafienie Artura Bielanika kolejnym precyzyjnym strzałem odpowiedział ponownie w tym spotkaniu Michał Ogórek ustalając wynik spotkania 3:5. Na otarcie łez pozostaje mecz rewanżowy. Głowa do góry chłopaki. Wszystko w Waszych rękach.