HUNGER-BUD  - GRUPA LABOR  2:5 (0:2)
HUNGER-BUD – Marian Langer(1), Przemysław Rajkiewicz(1)
GRUPA LABOR – Martin Klaus(2), Kamil Myśliwiec(1),Krystian Rzepus(1), Mariusz Bartel(1)
żółta Kartka – Przemysław Witek(Hunger-Bud), Paweł Grzywa(Hunger-Bud), Martin Klaus(Grupa Labor)

Lider kontra ostatnia drużyna z tabeli Grupy Mistrzowskiej. I to jak się okazało właśnie lider dostał lekcję futbolu mimo fantastycznego zaangażowania w walce o jak najlepszy wynik w tym spotkaniu. Z drugiej strony po raz kolejny Martin Klaus udowodnił jakim jest kluczowym i skutecznym zawodnikiem Grupy Labor – jeśli mu się chce:). Jego pierwsza bramka, palce lizać. Na wyróżnienie w tym meczu zasługują również obaj bramkarze. I Przemysław Rajkiewicz(Hunger-Bud) i Mariusz Bartel(Grupa Labor) strzelili sobie nawzajem po bramce. Nie zmienia to faktu ,że lider zgubił punkty i robi się extra ciekawie.

ABEX REKREACJA  -  WWT POLSKA  5:0 (2:0)
ABEX REKREACJA – Robert Rzyska(2), Marcin Cubar(1), Daniel Wojtyna(1),Artur Bielanik(1)

Sam wynik mógłby wskazywać ,że to był walkower. Nic bardziej mylnego. To Abex Rekreacja po raz 10 z rzędu zgarnęła 3 pkt nie tracąc żadnej bramki i dzięki tej wygranej wskakuje na fotel lidera. Marsz po zwycięstwo rozpoczął w 7 minucie Marcin Cuber. Zawodnicy Bartosza Grosickiego byli wszędzie tam gdzie być powinni. Atakowali w czterech i bronili się w czterech. Tego dnia WWT POLSKA nie potrafiło znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza. Tego dnia Damian Zając (Abex Rekreacja ) był nie do pokonania!!!!! Ustalając wynik w 16 minucie drugiej połowy  na 3:0 Abex Rekreacja umiejętnie się broniło , czekając na okazję do skontrowania przeciwnika. Taktyka słuszna i skuteczna, w ostatnich sekundach Daniel Wojtyna kończy dzieło zniszczenia na 5:0.

EFEKT – FKS KRYSŁAW S.C.  4:8 (0:3)
EFEKT – Sebastian Gawlyta(2), Paweł Painta(1), Marcin Monsior(1)
FKS KRYSŁAW S.C. – Łukasz Wentkowski(4), Grzegorz Chodak(3), Tomasz Wentkowski(1)
żółta kartka – Bartosz Krawczyk(Efekt), Grzegorz Chodak(FKS KRYSŁAW S.C.), Tomasz Wentkowski(FKS KRYSŁAW S.C.)

FKS KRYSŁAW S.C. to drużyna która od sześciu kolejek nie przegrała. I plan był taki – wygrać kolejne spotkanie i jednocześnie zrewanżować się za porażkę z początku sezonu. Założenie bardzo dobre, wykonanie jeszcze lepsze. Bardzo dynamiczne widowisko piłkarskie. Szybkie, składne akcje wykańczane prawie za każdym razem celnym strzałem. Bramkarz Efekt-u, Michał Grzyb miał pełne ręce roboty tego wieczoru. Niestety aż osiem razy musiał wyciągać piłkę ze swojej bramki. Na nic zdały się jego krzyki i mobilizowanie kolegów z drużyny. Zawodnicy Pawła Kucaba(Efekt) musieli tego dnia uznać wyższość FKS KRYSŁAW S.C. Dodatkowo Łukasz Wentkowski zdobywając cztery gole wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji Najlepszego Strzelca naszej ligi.

FC GISZOWIEC  -  AUTONEUM  6:3 (3:3)
FC GISZOWIEC – Maciej Saracki(2), Bartosz Goncerz(2), Dawid Gruszka(1), Krzysztof Klimas(1)
AUTONEUM – Mateusz Malec(2), Mirosław Kandziora(1)
żółta kartka – Mateusz Malec(AutoNeum)

Mimo , że to AutoNeum w 10 minucie za sprawą Mirosława Kandziora wyszło na prowadzenie to  jedynie przez pierwszą połowę potrafiło dotrzymać kroku ekipie FC GISZOWIEC remisując 3:3. W drugiej połowie , grając bez nominalnego bramkarza , nie dał rady fizycznie wytrzymać walki z bardzo dobrze dysponowanym rywalem. Ostatecznie drużyna „pomarańczowych” pewnie pokonała niezwykle groźnego rywala 6:3.

TAJFUN  –  ADIENT-SEATING  5:0 - walkower

Na przyszłość jeżeli dana drużyna wie, że składu nie uzbiera na spotkanie to poproszę o informację do mnie. Pozwoli to nam zaoszczędzić i czasu i kłopotu dla przeciwnika ( też musi się zorganizować ).  Zapewne od nowego sezonu zostaną wprowadzone kary finansowe za walkower tak aby bardziej Was zmotywować. A Tajfun otrzymuje 3pkt bez najmniejszego wysiłku.

PREMIUM APETITE  –  KOMUNKA TEAM  12:4 (6:1)
PREMIUM APETITE – Łukasz Nowak(4), Grzegorz Misterka(3), Grzegorz Lesik(2), Andrzej Wronowski(2), Łukasz Popenda(1)
KOMUNKA TEAM – Rafał Nowak(2), Bartek Musiał(1)

Bardzo dobry i ciekawy mecz mimo wysokiego końcowego wyniku. Tak naprawdę to Komunka Team była drużyną atakującą i bardziej zdeterminowana aby wygrać. Niestety dla nich, to Premium Apetite potrafiło wykorzystać wszystkie swoje atuty tego dnia i to oni zdobywali gole. Szybkie składne kontry nie pozostawiały złudzeń kto zejdzie zwycięsko tego dnia z parkietu. Dzięki tej wygranej drużyna Grzegorza Misterki awansowała na 3 miejsce w Grupie Spadkowej.