HUNGER-BUD  -  TAJFUN 2:1 (2:1)
HUNGER-BUD   -  Marcin Sławiec1, Marian Lan
TAJFUN  -  Bartek Mączka1
żółta kartka – Artur Kubicki (Hunger-Bud), Marian Langer (Hunger-Bud), Bartek Mączka (Tajfun)

Rzadko się zdarza żeby w drugiej połowie nie padła żadna bramka. Takie anomalia zaprezentowali nam zadownicy Tajfuna oraz Hunger-Budu którzy wszystkie bramki zdobyli do przerwy. I mimo że zanosiło się na sensację bo pierwszego gola strzelił Bartek Mączka dla Tajfuna to jednak zwycięsko z tego pojedynku wychodzi ponownie ekipa Mariana Langera a on sam ustanowił wynik w 17’ tego spotkania na 2:1

AUTONEUM – EFEKT 0:5 – walkower

No i zanotowaliśmy pierwszą wpadkę w postaci walkowera. Miejmy nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz w tym sezonie.

FC GISZOWIEC  -  GRUPA LABOR 1:7 (0:2)
FC GISZOWIEC  –   Sebastian Halena1
GRUPA LABOR  -  Tomasz Maszczyk3, Damian Achtelik2, Arek Nicpoń2
żółta kartka – Krzysztof Kapałka (Grupa Labor)
czerwona kartka – Michał Marko (FC Giszowiec), Kamil Myśliwiec (Grupa Labor)

Niestety nie wynik okazał się najważniejszym tematem tego spotkania a dwie czerwone kartki ,które zostały pokazane w jego trakcie po bardzo niesportowym zachowaniu i to po stronie jednej jak i drugiej drużyny. Dla tego zwracam się do wszystkich abyście wzajemnie szanowali się na boisku. Sportowe emocje to jedno ale naganne zachowanie w czasie meczu to drugie. Dlatego każde ale to każde takie zachowanie będzie traktowa zawsze w taki sam a nie inny sposób. CZERWONĄ KARTKĄ I DYSKWALIFIKACJĄ MINIMUM NA DWA MECZE.

PREMIUM APETITE  -  KOMUNKA TEAM 6:4 (1:1)
PREMIUM APETITE – Łukasz Nowak2, Grzegorz Misterka2, Grzegorz Lesik2
KOMUNKA TEAM – Martin Kidoń2, Daniel Stocki1, Mariusz Krupanek1
żółta kartka – Grzegorz Lesik (Premium Apetite), Rafał Nowak (Komunka Team)

Jak to ładnie po meczu skomentował kapitan Premium Apetite czyli Grzegorz Misterka. „7” to chyba szczęśliwa liczba bo właśnie w siódmej kolejce Premium przełamało się i zdobyło pierwsze 3 pkt. Wszyscy mamy nadzieję, że to ten mecz, to przełamanie i teraz tylko w górę. Przy dwóch golach Łukasza Nowaka (Premium Apetite), Grzegorza Misterki (Premium Apetite) i Grzegorza Lesika (Premium Apetite)  , Komunka Team zdołała odpowiedzieć tylko czterokrotnie co w efekcie końcowym okazało się niewystarczające.

ABEX REKREACJA  -  WWT POLSKA 4:3 (1:1)
ABEX REKREACJA – Daniel Wojtyna2, Robert Rzyska1, Marek Walczak1
WWT POLSKA – Jarosław Szurek2, Marek Odyga1
żółta kartka – Robert Rzyska (Abex Rekreacja)

Dużo dobrej piłki i mnóstwo dramaturgii było w meczy pomiędzy Abex Rekreacja a WWT Polska. Widać , że Abex odrobiło lekcję i wyszło na ten mecz przygotowane. Do tego dodajmy że już w 16’ pierwszej połowy obie drużyny miały po 5 fauli na swoim koncie a połowa ta zakończyła się remisem 1:1 po golach Jarosława Szurka (WWT Polska) oraz Daniela Wojtyny (Abex Rekreacja). W drugiej odsłonie dramaturgii ciąg dalszy a w 17’ aby odrobić straty WWT Polska zdejmuje bramkarza co skutkuje wyrównaniem na 3:3. Jednak to Abex rekreacja po bramce strzelonej przez Marka Walczaka w ostatniej minucie wygrywa całe spotkanie 4:3

ADIENT SEATING  -  FKS KRYSŁAW S.C. 5:6 (2:2)
ADIENT SEATING – Mateusz Tomczyk3, Kamil Ogryzek2
FKS KRYSŁAW S.C. – Łukasz Wentkowski3, Dawid Dobrowolski2, Jarosław Nosek1
żółta kartka – Marcin Chwiendacz (Adient Seating), Kamil Ogryzek (Adient Seating), Dawid Dobrowolski x2

No i wisienka na torcie. Cóż za mecz i cóż za emocje. Nie widzieliśmy jeszcze tak dobrze grającej ekipy FKS Krysław s.c. a do tego trzeba dodać , że w tym spotkaniu między słupkami stanął gość z pola czyli Szymon Kazik. Dzięki niemu pierwsza połowa zakończyła się tylko remisem 2:2. Druga połowa to już szaleństwo. Po stronie Krysława fantastyczne spotkanie rozegrał Łukasz Wentkowski zdobywając zasłużenie trzy gole. Po stronie Adiet Seating kosmiczne spotkanie rozegrał Mateusz Tomczyk. Nie wiem co zjadł na śniadanie tego dnia , ale to co robił na boisku aby wyciągnąć swoją drużynę z bagna , przyprawiłoby o rumieniec wstydu niejednego aktora. Był wszędzie to mało, miało się czasem wrażenie , że piłkarz rozpoczynał grę, asystował i sam wykańczał akcję. Niestety samemu meczu się nie wygra. FKS KRYSŁAW S.C. rozegrał zdecydowanie najlepszy mecz w sezonie, pokazując jak wielki posiadają oni potencjał. Dziękuję za to widowisko piłkarskie, którego oglądanie było dla mnie naprawdę wielkim, niezapomnianym przeżyciem.