Aktualności

ChLF - relacja po 4 kolejce

I LIGA: Piłkarze Silesii to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w ChLF. Po tytuły mistrzowskie sięgali w latach 2007, 2008, 2010 i 2012. Ostatnie sezony w ich wykonaniu były nieco słabsze, podobnie jak początek tej edycji ligowej. Przegrali 1:4 z WSB-Bryką i 2:5 z Irex Gazem. Do meczu z liderem Klimzowcem przystępowali jako przedostatnia ekipa tabeli.

W niedzielne popołudnie Silesia zagrała jak przed laty, gdy imponowała szczelną defensywą. Nie pozwoliła Klimzowcowi na strzelenie żadnego gola, sama zaś trafiła dwukrotnie. Szczególnie efektowna była pierwsza bramka, którą zdobył Marek Rosołowski. Wynik ustalił zaś Michał Niestolik.

Klimzowiec stracił fotel lidera na rzecz WSB-Bryki, która nie miała łatwej przeprawy w starciu z Inpreksem, ale była skuteczniejsza o jedną bramkę. Tuż za plecami drużyny powstałej w wyniku fuzji plasuje się Irex Gaz. Dawny Marex po 20 minutach przegrywał z Gemini Alpolem 0:2, później jednak wziął się do roboty i pokonał beniaminka.
Victoria Klimzowiec w dwóch pierwszych spotkaniach zdobyła zaledwie jedną bramkę, ale w meczu z Mateco sobie to powetowała. Jej wysoka wygrana - 5:0 - jest jedną z dwóch niespodzianek tej kolejki. Różnicą pięciu bramek zwyciężył także Feniks, który nie dał szans mającemu spore problemy kadrowe Asapowi.

Nie odbył się mecz Budoserwisu z ZPM Kuś. Mistrz Chorzowa walczył w ten weekend w eliminacjach Halowego Pucharu Polski. Niestety nie zdołał wywalczyć awansu na turnieju w Tychach. Zremisował 1:1 z Nasz Dom Ruda Śląska i 3:3 z Bad Boys Tychy, uległ ekipie Stara-Nova Gliwice 4:6.

 

4. kolejka

Victoria Klimzowiec - Mateco 5:0
D. Kłosek 2, K. Bobryk, M. Błaszkiewicz, A. Winciersz;
WSB-Bryka - Inprex 2:1
M. Klaus, A. Piasecki - D. Swatek;
Gemini Alpol - Irex Gaz 2:3
D. Gaszi, R. Pleszak - G. Gawron, R. Górny, K. Kasprowicz;
Feniks - Asap Express 7:2
P. Witek 3, A. Kudłaciok 2, D. Sobczak, L. Weihs - B. Wiśniewski 2;
Silesia - Klimzowiec 2:0
M. Rosołowski, M. Niestolik;
Mecz
Budoserwis - ZPM Kuś IT4Q został przełożony.

 

Czołówka tabeli: WSB-Bryka 10 pkt. (4 mecze), Irex Gaz 9 (4), Klimzowiec 9 (4), Budoserwis 7 (3), Gemini Alpol 6 (4), Feniks 6 (4).

 


II LIGA: Czy po latach spędzonych na drugim szczeblu rozgrywek Dam Pack w tym sezonie zaatakuje elitę? Pierwsze mecze zdają się na to wskazywać. Jedna z najbardziej doświadczonych drużyn w ChLF wygrała po raz czwarty w gr.A, tym razem łatwo i wysoko - z Nowymi. W identycznym stosunku Katolik rozprawił się z mającym problemy po spadku z I ligi zespołem Wspólnie dla Chorzowa. Dotychczasowy wicelider Thunder spadł o trzy pozycje po porażce z UM Świętochłowice.

W grupie B na pierwszym planie był pojedynek "Byków" z Chorzowa z ZZ Kadrą. Ta druga jak burza przeszła przez ubiegłoroczne rozgrywki w III lidze, ale tym razem schodziła z boiska pokonana. Bulls, po wygranej 7:4, awansowali na pierwsze miejsce. Wyprzedzają AKF Danmar dzięki większej liczbie strzelonych goli. Po sobotniej kolejce już tylko Bellator czeka na pierwszą zdobycz w tym sezonie. Po jednym punkcie mają Koreja.pl i Hilda, których pojedynek zakończył się remisem 3:3.

 

 

4. kolejka, Grupa A
Thunder - UM Świętochłowice 3:4 

J. Grzybowski, K. Kaczmarczyk, S. Niechcioł - G. Lesik 2, P. Lubos, A. Macioł;
FC Katolik - Wspólnie dla Chorzowa 6:0
K. Jakubowski 2, M. Leszczyński 2, M. Machała, M. Markosyan;
Dam Pack - Nowi 6:0
P. Tkocz 2, K. Colik, J. Lachowski, T. Oczko, A. Skiba;
Contra - Emediator 2:5
R. Fleger, A. Zajdel - R. Przyłębski 2, M. Foremny, M. Wyciślik, P. Urbas.

 

Czołówka tabeli: Dam Pack 12 pkt., Katolik 9, Emediator 9, UM Świętochłowice 6, Thunder 6.

 

 

4. kolejka, Grupa B
AKF Danmar - Pure Finance 2:1

D. Malec, M. Malik - P. Dzięciołowski;
Bellator - Stokson 3:8
M. Mikołajczak 2, B. Góralski - K. Krzywoń 2, T. Sadło 2, A. Bieniek, D. Kasperek, D. Kubacha, K. Przerwa;
Koreja.pl - AC Hilda 3:3
K. Gluck, M. Tomczak, M. Wereda - M. Bartłomiejczyk, A. Porwoł, M. Zaremba;
Bulls Chorzów - ZZ Kadra 7:4
A. Mania 2, Ł. Sabalski 2, D. Hyży, R. Jabłoński, K. Woronko - M. Majchrzak 2, M. Kaiser, R. Siegert.

Czołówka tabeli: Bulls Chorzów 9 pkt. (3 mecze), AKF Danmar 9 (3), ZZ Kadra 6 (3), Stokson 6 (4).

 

18.10.2016| Powrót
Komentarze (3)
Treść:
Podpis:
 

Смотреть фильм Голгофа онлайн в хорошем качестве совершенно бесплатно и без регистрации! ClubFilm.ru Смотреть Голгофа онлайн в HD качестве 720p ClubFilm.ru

Willieskaps | 2017-04-14 01:38:03

 

If they are listening, they are willing. I didn’t imply anything about the level of willingness. But if they wen21er7;t willing, they would just say he/they aren’t available.

Heloise | 2017-03-17 07:26:12

 

That's an inventive answer to an inenstrtieg question

Janay | 2016-11-19 11:17:03