Aktualności

Drugoligowa końcówka

Wyjaśniło się, które drużyny z grupy A uplasują się na miejscach 2-4. Niestety wygląda na to, że kolejny zespół nie poradził sobie z problemami kadrowymi.
 
II LIGA: W miniony weekend na boisko przy ul. Granicznej wyszły tylko zespoły z grupy A. Odbyły się niestety tylko trzy mecze. O wycofaniu drużyny Krzysztof Moto już pisaliśmy. A drugi walkower? Składu - po raz drugi z rzędu - nie zebrał Thunder, dlatego AKF Ślonsk zainkasował punkty bez wysiłku.

Najciekawiej w tej serii zapowiadał się mecz wicelidera Stoksonu z piątym Alpolem Gemini. Niżej notowany zespół w przypadku wygranej mógł awansować do czwórki. Stokson nie dał mu jednak szans, wygrywając pewnie 5:1. Bohaterem spotkania był autor czterech trafień Dariusz Rumpel.
Tym samym znamy już zespoły, które zapewniły sobie pozostanie w II lidze. Obok Stoksonu to także odzywkimrb.pl oraz Milanos.pl (ma lepszy bilans meczów bezpośrednich z Alpolem Gemini).
W ostatniej kolejce (12.04.) ustalona zostanie kolejność na miejscach 2-4. "Stoksony" staną przed trudnym zadaniem, bo ich rywalem będzie mistrz tej grupy - Nochybaty.

Grupa A
21. kolejka

Net-Land - Nochybaty 0:6
H. Krysiak 2, F. Lempa, P. Przybytek, A. Trzcionka, M. Wojtasiewicz;
AKF Ślonsk - Thunder 5:0 (walkower)
Thunder nie stawił się na zawody;
Alpol Gemini - Stokson 1:5
T. Jagusiak - D. Rumpel 4, G. Stanik;
Bet Boys - Milanos.pl 3:4
P. Jaksender 2, S. Piecha - P. Sieraga 2, D. Gadomski, M. Szaton;
Krzysztof Moto - odzywkimrb.pl 0:5 (walkower)
po wycofaniu zespołu Krzysztof Moto.
Pauza Kozbud Świętochłowice.

Czołówka tabeli: Nochybaty 48 pkt., Stokson 40, odzywkimrb.pl 39, Milanos.pl 38, Alpol Gemini 35, AKF Ślonsk 29.

10.04.2014| Powrót
Komentarze (0)
Treść:
Podpis:
 
Brak komentarzy