Piekarska Młodzieżowa Liga Futsalu - 7 Wspaniałych Mistrzem !!!

W niedzielę 9 lutego zakończyły się rozgrywki sezonu 2013/2014 Piekarskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. Mistrzem ligi została drużyna 7 Wspaniałych.

W niedzielę rozegrane zostały spotkania o miejsca piąte, trzecie i wielki finał. Po zakończeniu spotkań odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu a pamiątkowe wyróżnienia w postaci pucharów, medali, dyplomów oraz smyczy wręczał Dyrektor piekarskiego MOSiR-u Łukasz Tomczyk.

SUPERSTARS – FC SZARLEJ 13-4 (5-2)

(Patryk Zalek – 5, Mateusz Korona – 4, Daniel Urbańczyk – 3, Olek Postek) – (Mateusz Mochalski – 2, Mateusz Rabsztyn, Kamil Pyka)

Jako pierwsi w niedzielę na parkiet wybiegli zawodnicy Superstarsów oraz FC Szarlej, którzy rywalizowali o miejsce piąte. Superstarsi okazali się zdecydowanie lepsi i wygrali wysoko 13-4.

FAST & FURIOUS – RYCERZE WIOSNY 9-2 (3-0)

(Alan Kudera – 4, Grzegorz Migdalski – 2, Marcin Walczak, Adrian Łata, Szymon Wilczek) – (Daniel Bacik, Dawid Kwiecień)

Spotkanie o miejsce trzecie podobnie jak mecz o miejsce piąte miał jednostronny przebieg i zakończył się pewnym zwycięstwem Superstarsów. Należy jednak pochwalić postawę Rycerzy Wiosny, którzy po bardzo słabym początku sezonu rozgrywki kończą na bardzo dobrym czwartym miejscu.

BIALI – 7 WSPANIAŁYCH 4-6 (2-3)

(Michał Cioch, Kamil Lamla, Mateusz Lamla, Rafał Koclęga) – (Dariusz Mila – 3, Kamil Sierka – 2, Łukasz Olesiak)

Mecz o miejsce pierwsze miał bardzo wyrównany przebieg, po 7 minutach 2-0 prowadzili Biali, jednak na przerwę przy prowadzeniu 3-2 prowadziło 7 Wspaniałych. W drugiej połowie za sprawą bramek Darka Mili 7 Wspaniałych wychodzą na prowadzenie 5-3 i ostatecznie wygrywają mecz 6-4 i zdobywają tytuł mistrzowski.