Aktualności

Niesamowita końcówka

W grupie A lider doznał pierwszej porażki i stracił przodownictwo w tabeli. W grupie B zostało już tylko dziewięć ekip, po trzecim walkowerze No Name.


II LIGA:
Pierwsza w 2014 roku kolejka na zapleczu I ligi przyniosła kilka ważnych rozstrzygnięć. W grupie A Nochybaty, które ostatnio wygrywało efektownie i wysoko, tym razem miało słabszy dzień, a do tego trafiło na dobrze dysponowaną ekipę Milanos.pl. Efekt? Pierwsza w sezonie porażka lidera i zmiana na czele tabeli. Odzywkimrb.pl wprawdzie pozwoliły sobie strzelić aż pięć goli, ale same zaaplikowały Bet Boysom osiem. I to one przewodzą stawce. Ważne zwycięstwo odniosła ekipa Krzysztof Moto, która dzięki 6:2 z Alpolem Gemini złapała kontakt z grupą walczącą o miejsca 1-4 (ale jako jedyna jeszcze nie pauzowała).
Podobną sytuację mieliśmy w grupie B, ale ze zgoła odmiennym rezultatem. Contra musiała pokonać Wspólnie dla Chorzowa, chcąc zachować szanse na miejsce w czwórce. Była tego blisko, prowadziła nawet 4:2, ale w niesamowitej końcówce WdCh odwróciło losy spotkania i zwyciężyło 5:4. Po tym rozstrzygnięciu zespoły z miejsc 1-4 uciekły reszcie.
W tej grupie pozostało już tylko dziewięć zespołów. Po trzecim walkowerze wycofane zostało bowiem No Name. A że drużyna ta rozegrała mniej niż 10 spotkań, to - zgodnie z regulaminem - wszystkie jej mecze zostały anulowane (co uwzględniliśmy w poniższej tabeli). Nikt stratny nie jest, gdyż wszystkie zespoły i tak z No Name wygrały.

Grupa A
Krzysztof Moto - Alpol Gemini 6:2

M. Lisowicz 2, K. Studnik 2, C. Delucia, R. Dróżdż - T. Jagusiak, T. Strzoda;
AKF Ślonsk - Kozbud Świętochłowice 12:0
D. Michalik 4, Ł. Drygalski 3, M. Michna 2, T. Benisz, M. Kiecka, M. Malik;
Netland - Stokson 1:7
Ł. Duda - K. Krzywoń 2, D. Rumpel 2, M. Kolebski, G. Stanik, A. Wylegała;
Milanos.pl - Nochybaty 4:3
Ł. Wrzeszcz 2, A. Dyrszka, M. Szaton - P. Przybytek, K. Usarek, A. Wolny;
odzywkimrb.pl - Koreja 8:5
D. Bella 4, K. Glueck 2, R. Taubic 2 - P. Jaksender 2, P. Bąk, P. Dzięciołowski, M. Szczygłowski;
Pauzował Thunder.

Czołówka tabeli: odzywkimrb.pl 21 pkt. (8 meczów), Nochybaty 19 (8), Stokson 17 (8), Milanos.pl 17 (8), Krzysztof Moto 14 (9), Alpol Gemini 14 (8).

Grupa B
Wspólnie dla Chorzowa - Contra 5:4

M. Kandziora 3, M. Gruchalski, J. Kajl - D. Swatek 2, A. Kutschereiter, Ł. Molo;
Ligota - Dam Pack 3:1
G. Rożkiewicz 2, K. Mazur - T. Mikusz;
Silesia Eagles - ZPM Kuś-IT4Q 0:2
J. Kowalski, Ł. Skok;
Tauron Ciepło - Asap Express 4:6
A. Romanowski 2, M. Lesik, K. Mierzwa - T. Stolecki 2, S. Trzeciok 2, A. Łukaszewski, A. Wronowski;
No Name - Acel Hvac 0:5 (walkower)
No Name nie stawiło się na zawody.

Czołówka tabeli: ZPM Kuś 21 pkt., Ligota 19, Asap Express 18, Wspólnie dla Chorzowa 18, Contra 10, Acel Hvac 9.

13.01.2014| Powrót
Komentarze (2)
Treść:
Podpis:
 

Sevgili Neşe, lütfen her gün şu soruyu kendine sor :Şu anda dikkatini nereye veriyorsun?Bu bakış açısı yardımcı oluyor mu?Dikkati başka nereye vermek faydalı olur?Bir sonraki sefere neyi farklı yapabilirim ?Yorumun için teşekkür ederim, serimlerigle,Sevap Gökmen

Infinity | 2017-03-17 09:07:57

 

Wszystkie mecze No Name zostaly anulowane ale na stronie jeszcze tego nie uwzgledniono?Rozumiem ze strzelcow bramek takze anulowano?

borys | 2014-01-15 04:53:26