Aktualności

ChLF. Kanonada na Granicznej. 66 piłek w siatce

Pierwszoligowcy w ostatniej kolejce stawiali przede wszystkim na ofensywę. Dzięki temu mieliśmy prawdziwą lawinę bramek.
 

I LIGA: Kto oglądał niedzielne zmagania w hali przy ul. Granicznej, z pewnością się nie nudził. W spotkaniach 7. kolejki I ligi ChLF padło aż 66 goli, co daje średnią 8,25 bramki na mecz. W ten sposób pobity został najlepszy wynik tego sezonu, i to zdecydowanie (dotychczas rekordem było 55 goli w 3. i 4. kolejce).
Spory w tym udział mBanku, który wręcz zdeklasował Schenkera (13:2). Ten ostatni w niczym nie przypomina zespołu walczącego niegdyś o czołowe lokaty (w 2011 r. zajął trzecie miejsce). Wysokie wygrane odnieśli także piłkarze Klimzowca i Inpreksu. 7:0 tego ostatniego z prezentującym ciekawy futsal beniaminkiem Polstarem musi robić wrażenie. Dzięki temu Inprex - lepszą różnicą bramek - wyprzedził Budoserwis i jest drugi.
Po słabym początku sezonu Mateco zaczęło sprawiać kłopoty drużynom z czołówki. Najpierw zremisowało z Budoserwisem, teraz podzieliło się punktami z Silesią. Problem jednak w tym, że samymi remisami ligi uratować się nie da (zwłaszcza w obecnym sezonie, bo utrzyma się tylko 10 zespołów). Mateco z dwoma punktami zajmuje przedostatnie miejsce.
Klasyfikację strzelców otwierają: Tomasz Budzik (Inprex) i Daniel Koniarek (mBank). Obaj w tej kolejce trafili trzykrotnie, ogółem mają na koncie po 12 goli.

7. kolejka
Marex - WSB 4:1

Ł. Piwczyk 2, G. Gawron, T. Golly - D. Grudzień;
Bryka - Żaluzje Taniej 5:1
P. Wąsik 2, D. Lazar, K. Maroń, S. Sokół - Ł. Niśkiewicz;
Klimzowiec - Ekspert 8:0
D. Pluta 3, A. Bidelski 2, M. Książko, D. Malik, M. Ptok;
Biadacz - Feniks 2:6
M. Sperlich, T. Wita - A. Kudłaciok 2, T. Cybulski, K. Czapura, F. Kucharski, L. Weihs;
Budoserwis - Mix Bud 4:1
M. Ogórek 2, K. Maciaszek, A. Rakowski - M. Krzysteczko;
Polstar BHP - Inprex Katowice 0:7
T. Budzik 3, Ł. Misdzioł 2, A. Krensel, P. Woźniak;
mBank - DB Schenker 13:2
D. Koniarek 3, K. Piskorz 3, R. Piskorz 2, K. Bobryk, Marcin Miozga, K. Myśliwiec, D. Rymaszewski, Ł. Szczyrba - M. Lichacz, M. Minkus;
Silesia - Mateco 6:6
A. Stanikowski 4, S. Gawlyta 2 - T. Lubojański 2, A. Zygarski 2, M. Dańko, Ł. Doliszniak.

Czołówka tabeli: Marex 19 pkt. (7 meczów), Inprex 16 (7), Budoserwis 16 (6), Feniks 13 (6), Silesia 13 (6), Klimzowiec 12 (6).

Co czeka nas w najbliższy weekend? W sobotę (23.11.) najpierw - od godz. 8.00 - rozgrywane będą mecze w grupie B drugiej ligi, zaś od godz. 12.10 w grupie A. Natomiast w niedzielę (24.11.) zaplanowano ósmą kolejkę I-ligowców.

18.11.2013| Powrót
Komentarze (1)
Treść:
Podpis:
 

Great are#tlc&i8230;.You wouldn’t happen to know where I might find a live recording of this particular Prolixus commercial? I used to hear this all the time in Los Angeles and was always amazed that Prolixus was able to legally get away with such blatant lies on a public broadcast. It used to play every time I would get in the car. I want to include the commercial in a film I’m making but can’t find a clip of it anywhere. Would appreciate it if you or anyone could help me locate of an old recording! Thanks so much.

Amberlee | 2017-03-17 07:47:09