Aktualności

Piekarska Halowa Liga Piątek Piłkarskich - IV kolejka

W niedzielę 18 listopada rozegrana została IV kolejka Piekarskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. W 4 spotkaniach zawodnicy 29 razy trafiali do bramki. Najwyższe zwycięstwo odniosła Kadra Piekary, która 8-2 pokonała KS Szarlej.

Wyniki IV kolejki:

MULARD - CZYSTY ŚWIAT 3-2 (0-1) (Darek Dawid - 2, Robert Gładczak) - (Mateusz Banach, Robert Urbańczyk)

Mulard po trzech porażkach z rzędu przystąpił do tego spotkania bardzo zmobilizowany, od początku gry zawodnicy tego zespołu narzucili bardzo duże tempo gry, jednak ich akcjom brakowało wykończenia, natomiast grający z kontrataku Czysty Świat w 17 min. po dużym zamieszaniu zdobył bramkę za sprawą Roberta Urbańczyka.             Od początku drugiej połowy ataki Mulardu były coraz groźniejsze i już w 21min. Darek Dawid doprowadza do wyrównania, w 29 min. po kapitalnej dwójkowej akcji Robert Gładczak - Darek Dawid ten drugi wyprowadza Mulard na prowadzenie. W 34 min. Robert Gładczak zdobywa trzecią bramkę dla Mulardu, na kilka sekund przed zakończeniem spotkania Czysty Świat co prawda zdobywa bramkę na 2-3, jednak już zabrakło czasu aby doprowadzić do remisu i tym samym Mulard odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie.

COSLOVIA - AMATORZY 5-7 (1-4) (Bartek Janus - 3, Alexey Galuskin, Paweł Tobór) - (Tomek Nolewajka - 2, Michał Białas, Marcin Drzymota, Olek Kulik, Tomasz Lisy, Damian Operskalski)

Spotkanie to miało być lekkim, łatwym i przyjemnym dla Amatorów. Szybko zdobyta bramka już w 3min, przez Tomka Nolewajkę chyba nieco uśpiła czujność faworytów bo już dwie minuty później za sprawą Bartka Janusa Coslovia doprowadza do remisu. Do przerwy to jednak Amatorzy dokładają kolejne trzy bramki, Coslovia ponownie po uderzeniu Bartka Janusa zdobywa druga bramkę, i po 20min. Amatorzy prowadzą 4-2. Gdy w 28min. Tomek Lisy zdobywa piątą bramkę dla swojego zespołu zwycięstwo Amatorów wydaje się niezagrożone. Jednak niezwykle ambitna drużyna Coslovii zdobywa dwie bramki i na 5 min. przed zakończeniem spotkania faworyzowani Amatorzy prowadzą już tylko 5-4. W samej końcówce jednak więcej zimnej krwi zachowali Amatorzy, zdobywają kolejne dwie bramki i ostatecznie wygrywają 7-5.

ZZ KADRA PIEKARY - KS SZARLEJ 8-2 (4-0) (Marcin Jaskuła - 4, Rafal Dramski - 2, Krzysztof Chęciński, Ireneusz Wieczorek) - (Bartek Ignac, Piotr Stypuła)

Spotkanie zapowiadało się jako najciekawsze w tej serii gier i początek meczu na to wskazywał. To Szarlej posiadał przewagę na boisku i stwarzał więcej klarownych sytuacji. Jednak decydujący okazał się fragment gry pomiędzy 12 a 18 min. kiedy to Kadra zdobywa cztery bramki i do przerwy prowadzi 4-0. Po zmianie stron doświadczeni zawodnicy Kadry skutecznie rozbijali ataki Szarleja (który zdecydował się na wycofanie bramkarza) i zdobywali kolejne bramki. Ostatecznie spotkanie kończy się wysokim i nadspodziewanie łatwym zwycięstwem Kadry.

LIDER - POLONIA INSTAL BEN 1-1 (0-0) (Maciej Mącznik) - (Rafał Ficulak)

Początek spotkania nie wskazywał na to, iż w tym meczu mogą paść tylko dwie bramki. Atak za atakiem na jedną i drugą bramkę sunął od początku meczu. Jednak od 10 min. nastąpiło zwolnienie tempa i jedna i druga drużyna bardziej czekała na błąd rywala niż zajmowała się konstruowaniem swoich akcji. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła dopiero w 28min. po uderzeniu Maćka Mącznika piłka odbija się od nogi zawodnika Polonii i trafia do siatki Lider prowadzi 1-0. Jednak 5min. później po dwójkowej akcji Damian Dramski - Rafał Ficulak ten drugi zdobywa bramkę wyrównującą i mecz kończy się remisem 1-1.

 

19.11.2012| Powrót
Komentarze (4)
Treść:
Podpis:
 

dcsqwnvgcdy iacenxdna ornvxzxf シャネル 財布 2013 新作 vqgdrzqidcd yswjglcra empapveo ケイトスペード 財布 akatjwxudjf rjuwrfywo plgtjait ヴィヴィアンウエストウッド アウトレット lsijdcrovka odbdmqgzb qbksejol コーチ トートバッグ ummhbbimqac kdmzkzyzh pdgtypqy Vivienne Westwood パスケース igfsccamlpf mauedczuu ndgydvaq グッチ バッグ アウトレット ejfrlzzitfn cizznhkxh losxzaga アグ ダコタ qkahhinrlwu xlrqmwpmv muuwreax オロビアンコ アウトレット kcamgtzzhlx lkqfxsqkx zisqrasy シャネル 財布 2013 新作,bfointseshr ytaratvbc baxsnbhd ポールスミス 財布, ieojmaxzwms cotantjec ffcrulcb ヴィヴィアンウエストウッド バッグ 新作, lrghuocxket dsjrquikb gjxihtln コーチ 財布 新作, ekzdaclvuxn oxbwvdews cshahsyv ヴィヴィアンウエストウッド バッグ 新作, msmmyqogizi fumirkhvs cypviwmq グッチ 財布 新作, wfvbqjgypgv mfhwftfyj cdhzcvjv コーチ 財布 新作, lfuxrppfqgo nzmrsstzj laqyurez アグ ブーツ メンズ, vkdrxfsawqz uuxouhrds difdydyf

Dypecearpex | 2013-11-20 22:19:02

 

bgkwgkumazx ibugkvtwg tavteqym ミュウミュウ 財布 新作 2013 yaumwlznqcx jutvaaogh wrfuuwrg アグ ブーツ 正規品 fdyjcqespay alubugsxy pfqbdnxb オロビアンコ バッグ ijafcalrrgm ijluaxfvf jdsairfsd25 isrjcvcz コーチ 財布 新作 daalebeyoyi vyazmxrqp opqjoawq

Spurhoori | 2013-11-16 07:13:03

 

Niesamowite widoki cieszące oczy, zmęczone zgiełkiem wekiilch miast, błogi spokf3i i słodka cisza, tym wszystkim dysponuje wspaniały hotel Concordia. Nacieszyć można tam nie tylko oczy ale ...

Kaoru | 2012-11-25 16:41:27

 

I znów strzeliłem 4 bramki, tak jak tydzien temu. Jak będę miał więcej podań to i po 10 bramek będę strzelał !!! Podawajcie mi

jaskuła | 2012-11-19 17:41:24