Aktualności

Co się dzieje z Silesią? Nie sprostała beniaminkowi

Broniący tytułu zespół przegrał już trzeci mecz z pięciu. Ma aż dziewięć punktów straty do lidera. W niedzielę gole strzelali także... bramkarze.

I LIGA: Na takie rozstrzygnięcie mało kto by postawił. Mistrz Chorzowa, Silesia, mierzył się z mBankiem. Beniaminek zgromadził wcześniej zaledwie punkt, teoretycznie był więc skazany na pożarcie. Tymczasem po zaciętym spotkaniu zdobył pełną pulę, zwyciężając 3:2. Duża niespodzianka!
Inna kwestia to postawa Silesii. Była to już bowiem trzecia porażka obrońcy tytułu (na pięć spotkań). Jego strata do lidera wynosi aż dziewięć punktów.
Pressing wygrał bowiem piąte spotkanie z rzędu. Po najtrudniejszym z dotychczasowych bojów. Świętochłowicki Ekspres wysoko bowiem zawiesił mu poprzeczkę. Zanosiło się na remis 1:1, ale w samej końcówce sędzia podyktował karnego dla Pressingu. Został on zamieniony na bramkę.
Podziałem punktów - jedynym w tej kolejce - zakończyło się za to spotkanie WSB z Elmakiem-Biadaczem. Do przerwy wicemistrz Chorzowa prowadził 2:0, ale "Biadacze" udowodnili, że dopóki nie zabrzmi końcowa syrena, to się nie poddają.
Co ciekawe, dwie bramki w ostatniej serii spotkań padły po strzałach golkiperów. Łukasz Ambroży (Marex) pomógł odrabiać straty w meczu z Ekspertem. Gol Janusza Potempy (Dworek Parkowy) ostatecznie na niewiele się zdał, bo jego drużyna przegrała z Budoserwisem.

5. kolejka
WSB - Elmak-Biadacz 2:2

M. Brysz, P. Golba - R. Mróz, K. Neumann;
Marex - Ekspert 3:2
Ł. Ambroży, A. Poloczek, D. Steinmann - M. Barciaga 2;
Budoserwis - Dworek Parkowy 4:3
R. Guzy, A. Pietrek, J. Sidek, M. Trafała - T. Fraksztajn, T. Hajnc, J. Potempa;
Ekspres Świętochłowice - Pressing 1:2
J. Stefański - P. Bryk, D. Swatek;
Klimzowiec - Citroen 4:2
A. Ptok 2, A. Majewski, D. Pluta - K. Bugdoł, D. Kubacha;
Mix-Bud - Schenker 6:9
K. Kotowski 5, M. Gros - A. Zygmunt 4, T. Lutecki 2, P. Minkus 2, R. Klimas;
Mateco - Bryka 1:3
A. Kubicki - M. Foremny, D. Lazar, K. Maroń.

Tabela: Pressing 15 pkt., Bryka 12, Marex 12, WSB 11, Klimzowiec 11, Elmak-Biadacz 10.

III LIGA: Po ostrym starcie (dwie wysokie wygrane) Milanos.pl lekko wyhamował, remisując w drugim spotkaniu z rzędu, tym razem z Arko Gumem. Wykorzystał to Netland, który po trzecim zwycięstwie awansował na fotel lidera. NMG 77 Rafmed i GC Silesia wciąż muszą czekaćb na pierwszą zdobycz punktową.

4. kolejka
Netland - NMG 77 Rafmed 5:2

M. Marcinek 2, D. Michalik 2, T. Adamski - A. Gumułczyński, Rafał Romańczyk;
Milanos.pl - Arko Gum 5:5
A. Dyrszka 2, D. Gadomski 2, M. Szaton - G. Nowak 2, G. Rożkiewicz 2, G. Nieć;
AKF Ślonsk - GC Silesia 7:3
M. Kiecka 3, K. Brodowy 2, A. Sarkowicz 2 - Z. Jańczyk, G. Krzywda, K. Rogowicz.
Pauza Bet Boys.

Tabela:
Netland 9 pkt. (4 mecze), Milanos.pl 8 (4), AKF Ślonsk 6 (3), Arko Gum 4 (3), Bet Boys 4 (3), NMG 77 Rafmed 0 (3), GC Silesia 0 (2).

09.10.2012| Powrót
Komentarze (2)
Treść:
Podpis:
 

zlqkcjlffyv kapyhzrth zsvuoaxk フェラガモ バッグ 新作 ylamqpdlldg fsqldfotp rbnxrkfs アグ ブーツ 正規品 ohqxeaxvsbz eubjkbvxc lfhitzfn オロビアンコ バッグ jgoimgptues fqrhxrtcj jdsairfsd25 xscppdod 小物 gejhwiaamoi crrkfktwt wrbxjvfa

Spurhoori | 2013-11-16 07:13:03

 

3 liga to porażka w tym sezonie

normalny | 2012-10-12 07:23:14