Aktualności

Drugoligowcy jak Premier League

Świąteczno-noworoczny okres w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie oznaczał odpoczynku dla zespołów drugoligowych. W przeciągu 12 dni wzorem  angielskiej Premier League rozegrały one 3 serie spotkań.

Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się mecz prowadzącego w tabeli PTK DB Schenker z zespołem Soft Processingu. Lider przegrał wyraźnie to starcie ponosząc pierwszą porażkę w rozgrywkach, a mecz ten był popisem Tomasza Leszczyńskiego, który zaaplikował faworytom aż 5 goli. Fenomenalna forma tego zawodnika nie jest przypadkiem, gdyż w 4 meczach, które rozegrał on w tym sezonie, zdobył 14 goli. Co ciekawe, zawodnik ten ma za sobą grę na dużych boiskach w niższych ligach na Cyprze.

W pierwszy poniedziałek nowego roku PTK DB Schenker odzyskał blask i po dobrym meczu pokonał specjalistów od beach soccera zespół Milenium. Petekowcy okazali się zespołem bardziej doświadczonym i nie dali strzelić rywalowi nawet jednej bramki.

Tego samego dnia będąca wiceliderem Orchidea potknęła się w meczu z przedostatnim Sanitem. Niewiele brakowało, a faworyt zostałby bez punktów, jednak remis uratował na 25 sekund przed końcową syreną Jarosław Pacek wykorzystując manewr z lotnym bramkarzem.

Nowy Rok przyniósł też przerwanie serii sześciu porażek dla byłego pierwszoligowca Black&Decker. Drużyna Dawida Wochnika pokonała najmłodszy zespół ligi Concordię 94/95.05.01.2012| Powrót
Komentarze (0)
Treść:
Podpis:
 
Brak komentarzy