EFEKT - FC GISZOWIEC 2:6 (0:2)

EFEKT – Sebastian Pająk1, Sebastian Gawlyta1
FC GISZOWIEC – Bartosz Goncerz3, Dawid Gruszka1, Maciej Saracki1, Michał Marko1
żółta kartka – Sebastian Gawlyta(Efekt), Dawid Jeleń(FC GISZOWIEC)

Po trzech kolejkach nieobecności wielki „come back” dla Bartosza Goncerza. Jak zwykle był on motorem napędowym dla swojej drużyny. Nie dość , że wspomagał swoich kolegów w defensywie to jeszcze sam dołożył trzy celne trafienia umacniając się tym samym na pozycji króla strzelców naszej ligi. A bramka w pierwszej minucie II połowy to….”palce lizać”. Natomiast Efekt zalicza kolejną porażkę ,co tak naprawdę dla wszystkich jest sporym zaskoczeniem. Panowie z Efektu – czas się obudzić.

ARSANIT – GRUPA LABOR 1:8 (0:3)

ARSANIT – Michał Sikora1
GRUPA LABOR – Tomasz Maszczyk5, Piotr Wąsik1, Sebastian Grzyb1, Krystian Rzepus1
żółta kartka – Marek Sodowski(Arsanit)

No i sagi „czerwonej latarni” ciąg dalszy. Tym razem Arsanit nie sprostał i uległ Grupie Labor. Co prawda pierwsza połowa nie zwiastowała katastrofy. Dopiero w drugiej odsłonie Grupa Labor pokazała wszystkie swoje atuty a najjaśniejszą gwiazdą tego wieczora był Tomasz Maszczyk. Niby po obiedzie, niby ociężały ale bramki zdobywał jak na zawołanie a na jeszcze lepszy wynik zabrakło mu po prostu czasu. Bardzo interesujący mecz, zakończony w pełni zasłużonym zwycięstwem ekipy Grupy Labor.

KALIMEX BLUE-BOYS - FKS KRYSŁAW S.C. 3:7 (0:4)

KALIMEX BLUE-BOYS – Krzysztof Wysocki1, Radosław Dobek1, Łukasz Bidelski1
FKS KRYSŁAW S.C. – Łukasz Wentkowski2, Mateusz Tuleja2, Tomasz Wentkowski2,Dawid Gros1
żółta kartka – Szymon Kazik(FKS KRYSŁAW S.C.)
czerwona kartka – Łukasz Leoniak(Kalimex Blue-Boys)

Kolejne trzy punkty dopisali do swojego konta gracze FKS KRYSŁAW S.C. W niedzielny wieczór wypunktowali oni pewnie zespół Kalimex Blue-Boys. Od samego początku narzucili oni swój styl gry a cztery bramki z pierwszej połowy ustawiły to widowisko piłkarskie już niestety do samego końca. Nie bez znaczenia miała tutaj czerwona kartka, którą podczas meczu otrzymał bramkarz Kalimex Blue-Boys – Łukasz Leoniak. Kalimex Blue=Boys walczył bardzo dzielnie, ale na tle doskonale prezentującego się rywala, nie mógł zbyt wiele zdziałać.

ADIENT-SEATING – ABEX REKREACJA 0:7 (0:0)

ABEX REKREACJA – Rafał Nowak6, Arek Nicpoń1
żółta kartka – Damian Just(Adient-Seating), Wojciech Durłak(Adient-Seating)

Kolejny mecz jednego bohatera. Pomimo faktu, że Abex Rekreacja przystąpiło do spotkania bez zmiany to na boisku wydawało się, że to właśnie Adient-Seating ma problemy kadrowe. Bartosz Grosicki i spółka mądrze poukładali sobie to spotkanie. Rozsądna gra z tyłu, przemyślane decyzje i zdecydowane kontrataki. Taki cel im przyświecał. Jak pomyśleli tak zrobili. A wspomnianym bohaterem został Rafał Nowak. Jego „zimna krew” i precyzja pod bramka przeciwnika dała efekt w postaci sześciu goli i zachwytu na trybunach. A bramka z dwunastej minuty zdecydowanie najładniejsza w tym meczu. Dzięki temu zwycięstwu Abex Rekreacja umacnia się na fotelu lidera.

SKUP MIESZKAŃ.EU – HUNGER-BUD 2:6 (1:1)

SKUP MIESZKAŃ.EU – Kajetan Bocek1, Tomasz Leszek1
HUNGER-BUD – Aleksander Kolmas3, Przemysław Witek3
żółta kartka – Krzysztof Grędysa((Hunger-Bud), Dariusz Nowak(Hunger-Bud)

Młodzież kontra rutyna. Niesamowity chaos w wykonaniu tych pierwszych. Niestety jedynie do przerwy Skup Mieszkań.EU w miarę skutecznie dotrzymywał kroku swojemu rywalowi. Zakończyła się ona zaskakującym remisem 1:1. Dla młodzieży ze Skupu Mieszkań.EU był to jednak kolejny pojedynek, w którym w drugiej połowie nie byli już oni w stanie powstrzymać poczynań zespołu rywala. Może nie oddali oni całkowicie inicjatywy ale niestety nie potrafili wykorzystać swoich licznych sytuacji podbramkowych. Natomiast Hunger-Bud, ponownie pokazał nam co to monolit i zgranie drużyny. Aleksander Kolmas wspólnie z Przemysławem Witkiem podzielili się zdobyczami bramkowymi.

WWT POLSKA – TAJFUN 4:2 (0:1)

WWT POLSKA – Adrian Appel2, Jarosław Szurek1, Dariusz Tomecki1
TAJFUN – Krzysztof Dżuman1, Patryk Świerk1

Bardzo dobry i zacięty mecz drużyn z sąsiadujących miejsc w naszej lidze. Obie drużyny nastawione były przez ten fakt bardzo ofensywnie. Oglądaliśmy bardzo szybkie, dynamiczne widowisko piłkarskie. Po pierwszej połowie dzięki trafieniu Krzysztofa Dżumana na minimalnym prowadzeniu 0:1 był Tajfun. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg, chodź padło już więcej bramek. Zaraz na jej początku wynik podwyższył  Patryk Świerk(Tajfun). Lecz wszystko co dobre, szybko się kończy. Dla Tajfuna w tym momencie skończył się mecz. WWT POLSKA przejęło inicjatywę na całym boisku. Raz za razem szturmowała bramkę przeciwnika co w konsekwencji przyczyniło się aż do czterokrotnego pokonania bramkarza. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adrian Appel oraz po jednym trafieniu zaliczyli Jarosław Szurek oraz Dariusz Tomecki. Tym samym WWT POLSKA wygrało całe spotkanie 4:2.