TAJFUN – FKS KRYSŁAW S.C. 3:3 (0:1)

TAJFUN – Patryk Świer2, Bartek Mączka1

FKS KRYSŁAW S.C. – Łukasz Pawłowski1, Grzegorz Chodak1, Tomasz Wentkowski1

żółta kartka – Łukasz Pawłowski, Szymon Kazik, Tomasz Wentkowski, Dawid Dobrowolski (wszyscy z FKS Krysław S.C.)

Swojego bohatera w tym spotkaniu miał Tajfun.  Losy spotkania ważyły się dosłownie do końcowego gwizdka sędziego  a dwie bramki na wagę remisu i podział punktów zdobył Patryk Świerk. FKS Krysław sc chcąc myśleć o górnej części tabeli musi ponownie przypomnieć sobie jak się wygrywa.

HUNGER–BUD  –  FC GISZOWIEC 5:1 (2:0)

HUNGER-BUD – Aleksander Kolmas2, Daniel Langer1, Marian Langer1, Artur Kubicki1

FC GISZOWIEC – Adam Szeja1

Powrót do drużyny Daniela Langera tchnął nowe siły w zespół Hunger-Bud który to nie chcąc tracić kontaktu z czołówką musiał ten mecz wygrać. Jak myślał, tak robił. Kapitalna główka w samo okienko nikogo innego jak Mariana ustawiła pierwszą połowę pod dyktando byłego mistrza. Druga połowa to już koncertowa gra trio: Daniel Langer, Marcin Grzywa i Aleksander Kolmas. Można patrzeć , można podziwiać ale mecz musiał się skończyć. Wygrana i 3pkt dla „Marianowców” dobrze wróżą na kolejne spotkania.

EFEKT – WWT POLSKA 0:5 (0:2)

WWT POLSKA – Damian Kutryba3, Sebastian Bartoszek1, Marek Odyga1

żółta kartka – Sebastian Bartoszek

Na zero w przodzie zagrał Efekt Pawła Kucaba. Brak skuteczności było główna bolączką zespołu z branży budowlanej. Do tego stoicki spokój rozgrywającego WWT Polska (Damian Kutryba) oraz jego trzy gole zaowocowały wygraną tego zespołu. WWT Polska jako jedyna drużyna może pochwalić się najmniejszą ilością straconych bramek do tej pory czyli dokładnie 0.

PREMIUM APETITE – ADIENT-SEATING 3:9 (1:2)

PREMIUM APETITE – Grzegorz Misterka2, Łukasz Nowak1

ADIENT-SEATING – Mateusz Tomczyk3, Sebastian Klaus2, Ireneusz Herman1, Daniel Just1, Rafał Zarychta1, Damian Kowalczyk1

czerwona kartka – Grzegorz Misterka (Premium Apetite)

żółta kartka – Damian Kowalczyk (Adient-Seating)

Premium Apetite na równi pochyłej, wyszło do meczu , bez wiary w zwycięstwo i widać było to na boisku. Dodatkowo sytuację komplikuje czerwona kartka dla Grzegorza Misterki.  A Adient-Seating dzięki tej wygranej odbija się w końcu od dna tabeli i z nadzieją patrzy w przyszłość.

KOMUNKA TEAM – GRUPA LABOR 3:6 (1:1)

KOMUNKA TEAM – Mariusz Krupanek1, Kamil Jastrzębski1, Martin Kidoń1

GRUPA LABOR – Krystian Rzepus4, Mirosław Kaczmarczyk2

Systematycznie pnie się w górę ekipa Mirosława Kaczmarczyka. Jego zespół to precyzja i przemyślana strategia. I mimo, że mecz rozpoczął się bramką w 1’ dla Komunka Team (Martin Midoń) a pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 to w drugiej odsłonie Grupa Labor zdominowała przeciwnika by ostatecznie wygrać całe spotkanie.

ABEX REKREACJA – AUTONEUM 7:2 (1:1)

ABEX REKREACJA – Adrian Klama3, Robert Rzyska2, Artur Bielanik1, Marek Walczak1

AUTONEUM – Rafał Szałowski2

żółta kartka – Marcin Cuber (Abex Rekreacja)

Kolejny mecz AutoNeum rozgrywany bez nominalnego bramkarza. Na tej newralgicznej pozycji ponownie zagrał Łukasz Malec i ponownie pozwolił sobie na zabawę w chowanego z piłką (a chował ją do własnej bramki). Od samego początku widać było zdecydowaną różnicę w umiejętnościach piłkarskich na korzyść Abex Rekreacja. Końcowe zwycięstwo tej ekipy oraz hat-trik Adriana Klamy nie pozostawiło żadnych złudzeń kto tego dnia rozdawał w tym spotkaniu karty. Nie bez znaczenia miał fakt, że Auto Neum grało całe spotkanie w 5-ciu.